Doradztwo prawneKancelaria_Poznań_foto

Klientom indywidualnym oferujemy kompleksowe usługi w następującym zakresie spraw:

spory sądowe, prawo cywilne, umowy, rozwód, sprawy majątkowe w tym spadki i zachowki, prawo karne, odszkodowania, w tym z zakresu prawa pracy, nieruchomości i prawo administracyjne.

 

W zakresie prawa cywilnego Kancelaria oferuje doradztwo prawne zarówno w sprawach umów, o zapłatę, sprawach egzekucyjnych. Dochodzimy odszkodowań zarówno osobowych jak i majątkowych, przy tym współpracujemy na bieżąco z radcą prawnym uprzednio pracującym dla ubezpieczycieli. W zakresie prawa karnego Kancelaria oferuje wsparcie zarówno na etapie postępowania przygotowawczego przed Policją i Prokuraturą oraz po złożeniu aktu oskarżenia - także przed sądem.

Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu prawa nieruchomości, w tym sprawy nabycia mieszkań, nieruchomości, umowy z deweloperami, naruszenie posiadania, zasiedzenie, zniesienie współwłasności.

Doradzamy w sprawach o rozwód, separację, alimenty i podział majątku. Zdajemy sobie sprawę, że prowadzenie spraw rozwodowych dotyczy sfery intymnej. W związku z tym gwarantujemy, że prowadzący sprawę adwokat lub radca prawny zachowa wszelkie wymogi nie tylko pod względem zawodowych zasad etyki ale w szczególności dyskrecji. W ramach praktyki Kancelarii prowadzi portal informacyjny o rozwodach:

->Zobacz nasz Portal o Rozwodach

W sprawach spadkowych wspieramy w sprawach spadkobrania, wznowienia lub zmiany postanowienia o stwierdzeniu nabycia spadku. Doradzamy przy sporządzaniu testamentów i organizacji sposobu dziedziczenia. Zajmujemy się formalnościami związanymi ze sporządzeniem jak i przechowaniem testamentu, także we współpracy z kancelarią notarialną. Pomagamy w zawieraniu umów z zakresu prawa spadkowego, jak np. zrzeczenie się dziedziczenia. Kancelaria ma także doświadczenie w zakresie spraw obejmujących obowiązek ustalenia spadkobierców i ustanowienie kuratora spadku.

Jeżeli Państwa sprawa nie jest objęta powyższym opisem, zapraszamy do kontaktu. Z pewnością postaramy się Państwu pomóc.
 
Radca prawny Marcin Butkiewicz

Tel 61 641-64-61   Fax 61 641-64-91

Google+